FAQ – otázky a odpovede

Na tomto mieste nájdete najčastejšie otázky a odpovede, ktoré sa nás zákazníci pýtajú. Ak medzi nimi nenájdete odpoveď na vašu otázku, napíšte nám e-mail na topgift@topgift.sk alebo zavolajte v čase medzi 9:00 – 15:00 na +421 907 320 372. Radi pomôžeme.

Musím sa zaregistrovať, aby som mohol u vás nakúpiť?

Ak chcete nakúpiť iba jednorázovo, registrovať sa nemusíte. Určite však potrebujeme od vás váš email, adresu a telefónne číslo (aby sme vás mohli informovať o priebehu objednávky a následne aj zasielkovna.sk alebo kuriér). Nakupovať môžete od 1ks.

Koľko stojí poštovné a balné?

Pri objednávke nad 30€ máte dopravu zdarma. Ak je výška vašej objednávky nižšia, platíte od 1,80€ vrátane DPH. Tovar Vám doručí kuriér na adresu alebo do odberného miesta zasielkovna.sk.

Ako môžem za tovar zaplatiť?

Možnosť platby si vyberáte pri potvrdzovaní objednávky v nákupnom košíku. Aktuálne máte na výber tieto platby: dobierka, platba prevodom, platba kartou. Platobnú bránu pre nás zabezpečuje Stripe. Čiže všetky vaše prihlasovacie údaje alebo číslo karty sú vybavované mimo nás, v zabezpečenom prostredí.

Kedy mi príde objednávka?

Tovar posielame štandardne maximálne do 5 pracovných dní. Ak ide o tovar, ktorý budeme potláčať, doba dodania sa predĺži na 14 dní. Väčšinou však tovar zasielame oveľa skôr.

Chcem si dať u vás potlačiť tričko. Akou technológiou mi ho potlačíte?

Textil potláčame od jedného kusu. Ak ide o niekoľko kusov, potláčame ho metódou flex, flock, printflex. Textil rovnako aj vyšívame. V prípade, že máte záujem o veľký počet kusov, ponúkame možnosť potlače sieťotlačou, ktorá sa od istého počtu oplatí viac. Potlačiam sme vevnovali celú jednu sekciu.

Chcem si dať u vás potlačiť pero. Akou technológiou mi ho potlačíte?

Pevné reklamné predmety potláčame tampoprintom, uv-tlačou alebo laserovým gravírovaním. Laserom sa ozvačujú zväčša iba kovové predmety, na iné sú vhodná tampoprintová tlač a uv-tlač. So správnym výberom potlače vám samozrejme radi poradíme. 

Čo všetko sa považuje za reklamný predmet a ako ich účtovať?

Reklamným predmetom môže byť čokoľvek. Dokonca aj víno a tabakové výrobky. Zákon neukladá, aby na reklamnom predmete bola potlač. Komplexne sa výdavkom na reklamné predmety venujeme v samostatnom článku.