FAQ - otázky a odpovede

Koľko stojí poštovné a balné?
Pri objednávke nad 50€ bez DPH máte dopravu zdarma. Ak je výška vašej objednávky nižšia, platíte 2,50€ pri zaslaní tovaru cez Zásielkovňu alebo 4,00€ pri zaslaní tovaru kuriérom.

Ako môžem za tovar zaplatiť?
Možnosť platby si vyberáte pri potvrdzovaní objednávky v nákupnom košíku. Aktuálne máte na výber tieto platby: dobierka, platba prevodom, platba kartou.

Kedy mi príde objednávka?
Tovar posielame štandardne maximálne do 5 pracovných dní. Ak ide o tovar, ktorý budeme potláčať, doba dodania sa predĺži na 14 dní. Väčšinou však tovar zasielame oveľa skôr.

Chcem si dať u vás potlačiť tričko. Akou technológiou mi ho potlačíte?
Textil potláčame od jedného kusu. Ak ide o niekoľko kusov, potláčame ho metódou flex, flock, printflex. Textil rovnako aj vyšívame. V prípade, že máte záujem o veľký počet kusov, ponúkame možnosť potlače sieťotlačou, ktorá sa od istého počtu oplatí viac. Potlačiam sme vevnovali celú jednu sekciu.

Chcem si dať u vás potlačiť pero. Akou technológiou mi ho potlačíte?
Pevné reklamné predmety potláčame tampoprintom, uv-tlačou alebo laserovým gravírovaním. Laserom sa ozvačujú zväčša iba kovové predmety, na iné sú vhodná tampoprintová tlač a uv-tlač. So správnym výberom potlače vám samozrejme radi poradíme.
Čo všetko sa považuje za reklamný predmet a ako ich účtovať?
Reklamným predmetom môže byť čokoľvek. Dokonca aj víno a tabakové výrobky. Zákon neukladá, aby na reklamnom predmete bola potlač. Komplexne sa výdavkom na reklamné predmety venujeme v samostatnom článku.
Copyright © Topgift.sk. All rights reserved. Prevádzkuje bkstudio.sk