Späť na všetky blogy
Darček na Valentína
14. Január Stanislava Krafková

Darček na Valentína

Už ste uvažovali, čím obdaríte svoju polovičku na Valentína? Alebo sme vám to akurát pripomenuli?
V tom prípade by sme vám radi ponúkli pár tipov.

Máme radi symboliku. V tomto prípade nás fascinovalo číslo tri. Toto číslo od pradávna predstavuje minulosť, prítomnosť aj budúcnosť. Minulosť znamená vaše spoločné začiatky, prvé stretnutia, prítomnosť umocňuje vašu lásku a budúcnosť predstavuje vieru vo váš vzťah.

Aj preto jednotlivé balíčky obsahujú tri druhy predmetov. Tieto balíčky sme si dovolili rozdeliť do troch kategórií:

Darček na Valentína pre partnera alebo pre partnerku

Darček je vhodný pre neho aj pre ňu. Ak plánujete v blízkej budúcnosti spoločné bývanie, alebo ste u neho či u nej častejšie ako u seba doma, týmto balíčkom najlepšie vyjadríte vaše prianie tráviť čas spoločne.

Kategória 1 – vážnejšie to už nemôže byť, respektíve sviatok Valentína s tebou prežívam každý deň

Čo by potešilo vašu polovičku? Letenka na Maldivy, diamantový prsteň či auto s pohonom 4x4? Ako najlepšie dať najavo, že si bez neho alebo bez nej neviete predstaviť zvyšok života?
Čo tak o trošku finančne „skromnejší“ valentínsky balíček, ktorý by ale svojím obsahom vyjadril všetky vaše city.
V tomto originálnom balíčku ponúkame 2 bambusové zubné kefky, 2 kľúčenky a 2 tričká. Samozrejme, každý z týchto predmetov doplnený textom. Buď vaším vlastným alebo týmto obrázkom: na jednej kefke je vygravírovaná polovička srdiečka a na tej druhej, samozrejme, jeho druhá časť.
Väčšina zákazníkov, ktorá si u nás zakúpila kefky, si zvolila kombináciu gravírovania srdiečka a mena.
Aj kľúčenku si môžete personalizovať vlastným textom. Alebo vám  na ňu pomocou nášho laseru napíšeme Kľúč k môjmu srdcu.
Tu si väčšina zákazníkov zvolila variant našej ponuky...a doplnila ho kópiu svojho kľúču.
Tričká vhodné na čas spoločne strávený pred televízorom. Tu odporúčame tričká rovnakej veľkosti. Na jednom tričku by bol text Ja budem držať diaľkové a na druhom tričku by bolo napísané Nerozťahuj sa. Úmyselne majú tieto tričká rovnakú veľkosť, aby sa „spravodlivo“ rozdelili medzi partnerov.

Bambusové zubné kefky

-----

Darček na Valentína pre frajera alebo pre frajerku

Darček je vhodný pre neho aj pre ňu, predovšetkým pre zaľúbené dvojice, ktoré ešte nezdieľajú spoločné bývanie.

Kategória 2 – tak ako to medzi nami je, je super

Myslíme si, že ani tu si svoj život nechcete predstavovať s niekým iným, ale ste spokojní, ako sa to vyvíja a aktuálne nepotrebujete a ani nechcete nič meniť.
V tomto balíčku si nájde svoje partner aj partnerka. Je tu tričko pre neho aj pre ňu. Ak ste v spoločnosti každý z vás zvlášť a máte na sebe toto tričko s polovičkou srdiečka, ostatní vás možno pochvália, že sa vám hodí. Ale pokiaľ za vami príde vaša polovička, ostatní hneď budú vedieť, že patríte k sebe.
Tu si väčšina zákazníkov zvolila variant našej ponuky, poprípade si ho „vylepšila“ doplnením mena svojho partnera.

Drevená pohľadnica

-----

Darček na Valentína pre manžela alebo pre manželku

Darček je vhodný pre neho aj pre ňu. Pre jednu spoločnú domácnosť, jednu spoločnú adresu.

Kategória 3 – dnes je sviatok Valentína, prosím otvor to, až keď budem doma

Je ráno, obidvaja máte čas si vypiť spolu kávu. Každý, samozrejme, z vlastného pohára.  Alebo je jeden z vás v práci, vy pijete váš obľúbený nápoj a myslíte pritom na svoju polovičku. Aj tu sa jedná o šálku s naším potlačeným textom (alebo tým vaším). Obidvaja by ste mali na nej napísané Som na tebe závislý
Väčšina zákazníkov si vybrala náš text, ktorý sa dal interpretovať rôzne. V závislosti od kávových či čajových závislostí...
V prípade spoločnej domácnosti prepokladáme, že máte jednu ľadničku. Ako by sa vám na nej páčila drevená magnetka s dátumom vášho prvého rande, vašej svadby alebo iného, pre vás veľmi dôležitého, dátumu? Darček je veľmi vhodnou pomôckou aj pre tých zábudlivejších.
A čo tak si k tej káve vychutnať cukríky? Na krabičke môže byť text Jeden tebe, dva mne. Alebo váš vlastný, alebo úplne bez textu.

Cukríky na valentína

Páčil sa vám tento článok? Podeľte sa oň.